Informace

Stavební dozor

Projektová činnost v investiční výstavbě

Chystáte se stavět rodinný dům, chatu, rekonstruovat byt, bytové jádro, půdní vestavby a dům atd.,  budete se zřejmě muset obrátit na odborníky, kteří by měli být zárukou kvalitně odvedené práce. My Vám nabízíme služby kompletního stavebního dozoru, čímž zajistíme kvalitní stavební provedení. Funkce dozoru spočívá v koordinaci Vámi vybrané jednotlivé stavební činnosti a profese, stavební práce budou mít pod naším dohledem hladký průběh a zabezpečíme i dodržování harmonogramu prací, který pokud jej nemáte pro Vás vypracujeme, tak aby stavba či jiné stavební činnosti proběhly v optimálním požadovaném termínu. Samozřejmě Vám můžeme pomoci také při výběru stavební firmy, sepsat s ní smlouvu o dílo,

pokud jste si dosud žádnou nevybrali, vybrat dodavatele materiálu a podobně.  Pokud máte stavební firmu zajištěnou a potřebujete zajistit zbytek činností, jsme Vám plně k dispozici. Poskytneme Vám fundovanou technickou konzultaci  před samotným zahájením stavby Vámi vysněného rodinného domku, stavebními úpravami ve Vašem bytě či jinými stavebními projekty.
Pokud je již Váš vysněný dům, chata  či nemovitost postavena, či se chystáte k přebírání bytu (bytů), pak Vám nabízíme odbornou pomoc při jejich přebírání a zjišťování vad a nedodělků.

Copyright © 2011-2012 Redes spol. s r.o.Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek, e-shopu a webdesign Web-S.eu